Сучасна мода говорить, що класика це вже трішки нудно, потрібно розбавляти її, додавати нові елементи, змінювати структуру та функціональність, загалом робити її краще, але й залишатися вірним традиціям.
Жіночий міський рюкзак Ember саме такий. У ньому класична строга геометрія переплелася з функціональною можливістю використовувати його як рюкзак і як сумку, потрібно лише перемістити задні лямки так, як Вам потрібно.
Рюкзак-сумка має два основні відділення з перегородкою на блискавці, дві відкриті кишені для смартфона та кишеню на застібці для додаткових дрібниць, косметики або документів.
На фасадній стороні є два вертикальні відділення на блискавці й одна кишеня на блискавці ззаду.
У цього рюкзака якісна металева фурнітура, регульовані лямки для спини, які можна використовувати як плечовий ремінь і лямка для підвішування.
Матеріал: штучна шкіра;
Розмір (ВхШхТ): 28х25х5-10 см;
Фурнітура: під срібло;
Підкладка: щільна, коричнева.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 28 см |
| Глибина | 8 см |
| Кишені | Фронтальний, Задній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Об`єм | 7 л |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 25 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 655 ₴









